English English

راهکارهای ابری ترکیبی و تخصصی هوپاد

همیشه در همه جا | برای شرکت ها و سازمانها | برای اشخاص

رایانش ابری

Cloud Computing در ایران

راهکارهای پردازش ابری شامل زیرساخت های IT، پلتفرم های توسعه و نرم افزار می شود. اگرچه «ابر» معانی زیادی برای افراد مختلف می تواند داشته باشد، اما برای متخصصین IT ابر روشی برای توسعه ظرفیت ها و قابلیت های موجود است. سرویس های ابری، اجزایی در IT – مانند نرم افزار، زبان های برنامه نویسی، شبکه سازی و سرورها- هستند که برحسب نیاز، بصورت سلف سرویس و بر اساس ثبت نام یا برحسب مورد ارائه می شوند.

راهکارهای رایانش ابری در قالب های زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS)، پلتفرم بعنوان سرویس (PaaS)، نرم افزار بعنوان سرویس (SaaS) و دسکتاپ بعنوان سرویس (DaaS) ارائه می شوند.

در هوپاد ما سرویس های پردازش ابری را به طرق مختلف مانند ماشین های مجازی، شبکه و فضای ذخیره سازی را ارائه می دهیم. پلت فرم های ابری زیرساخت هایی هستند که توسعه را با استفاده از منابع گسترده تسهیل می نمایند. سرویس های نرم افزاری ای هم وجود دارند که برنامه های کاربردی را با استفاده از معماری چندگانه ارائه میدهند. منابع ابری می توانند هم بر روی سرور و هم در خارج از سرور سازمانی با بصورت ترکیبی از هر دو در قالب مدل ابری هیبریدی ارائه شوند.

راهنمای خرید هوپاد برای سرویس های IaaS، PaaS، SaaS و DaaS، به شما کمک می کند تا بهترین سرویس پردازش ابری را مطابق با نیازمندی ها و اولویت های کسب و کارتان و با درنظر گرفتن همه مزایا معایبش انتخاب کنید. هدف ما تسهیل فرایند ارزیابی با ارائه ی نگاهی تحلیلی به آنچه است که هر کدام از این راهکارها ارائه می دهند و نحوه اثربخشی آن برای سازمانتان.

زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS):

مدلی از ابر است که به سازمانتان اجازه می دهد تجهیزات و منابع پردازش مانند سرورها، حافظه ذخیره سازی، شبکه سازی و سرویس هایی مانند load balancing و content delivery networks را برون سپاری نمایید.

پلتفرم به عنوان سرویس (PaaS):

مدل ابری است که برای توسعه دهندگان نرم افزاری ارائه شده استکه فرایند توسعه را با انتقال جنبه های مشخصی از مدیریت سیستم به تامین کننده سرویس تسهیل می نماید. PaaS به منظور توسعه برنامه های کاربردی تحت وب و موبایلی با استفاده از ابزارهای از پیش پیکره بندی شده ای که توسط تامین کننده نگهداری می شوند، مورد استفاده قرار می گیرند. این ابزارها شامل زبان های برنامه نویسی، پایگاه های داده و سرورهای اپلیکیشن می شوند.

نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS):

مدل ابری است که برنامه های کاربردی مورد نیاز سازمان ها را ارائه می دهد. این برنامه های کاربردی توسط هوپاد میزبانی و مدیریت می شوند. راهکارهای SaaS نسبت به استقرار تحت سرور دارا می باشند از آن جمله می توان به نیاز حداقلی سازمان به مدیریت و نگهداری، دسترسی در همه جا و در بسیاری از موارد حتی بهبود ارتباطات و تعاملات، اشاره کرد.

سرویس های ابری ترکیبی و تخصصی هوپاد

دسکتاپ به عنوان سرویس (DaaS):

مدل ابر ترکیبی است. در این مدل ابری به کاربران سازمانی/ افراد این امکان داده می شود که میزکار خود را به همراه نرم افزارهای مورد نیازشان، فضای ذخیره و پردازش مدنظرشان همیشه و همه جا در اختیار داشته باشند.

این دسکتاپ ها می توانند بصورت کاملا تخصصی برای افراد و مشاغل خاص بر اساس نیازهایشان طراحی و مناسب سازی شود.

بک آپ به عنوان سرویس (BaaS):

رویکرد ابری برای تهیه نسخه پشتیبان از داده هاست. هوپاد سرویس های پشتیبان گیری از داده ها و بازیابی آنها را ارائه می دهد. در این روش بجای اینکه بک آپ گیری و تهیه نسخه پشتیبان بصورت متمرکز و روی سرورهای دپارتمان IT انجام شود، سیستم ها بنا بر خواست سازمان به ابرهای خصوصی، عمومی یا هیبریدی ای که توسط هوپاد مدیریت می شوند وصل شده و پشتیبان گیری از آنها انجام می شود. با استفاده از BaaS دیگر لازم نیست سازمان نگران فضای ذخیره سازی و هارد دیسک هایش باشد و مدیریت همه اینها به هوپاد به عنوان سرویس دهنده سپرده می شود.

سرویس آنلاین بک آپ باعث کاهش هزینه ها شده و کمک می کند ادمین های IT از شر بزرگترین کابوس شان، بک آپ های از دست رفته، خلاص شوند.

همیشه در همه جابرای شرکت ها و سازمانهابرای اشخاص
دسترسی امن به فایل ها و محتوا، همگام سازی و به اشتراک گذاریپشتیبان گیری، بازیابی بعد از فاجعه، مدیریت فضای ذخیره سازیپشتیبان گیری و مدیریت فضای دیسک

Warning: Illegal string offset 'background-color' in /home/hoopadcl/public_html/wp-content/plugins/slick-popup/libs/extras.php on line 38

Warning: Illegal string offset 'background-image' in /home/hoopadcl/public_html/wp-content/plugins/slick-popup/libs/extras.php on line 39

Warning: Illegal string offset 'background-repeat' in /home/hoopadcl/public_html/wp-content/plugins/slick-popup/libs/extras.php on line 40

Warning: Illegal string offset 'background-size' in /home/hoopadcl/public_html/wp-content/plugins/slick-popup/libs/extras.php on line 41

Warning: Illegal string offset 'background-position' in /home/hoopadcl/public_html/wp-content/plugins/slick-popup/libs/extras.php on line 42

Warning: Illegal string offset 'background-attachment' in /home/hoopadcl/public_html/wp-content/plugins/slick-popup/libs/extras.php on line 43
فرم درخواست مشاوره

خوشحال می شویم اگر بتوانیم با راهنمایی مشکلات شما را حل کنیم. هوپاد با ارائه راه حل های رایانش ابری، آرامش خاطر در زمینه فناوری را برای شما به ارمغان می آورد.


X
درخواست مشاوره