دورکاری در سازمانها

 

 

چطور شبکه های سازمانی با دورکاری در حال تغییر هستند؟

با شیوع ویروس کرونا، شرکت های دولتی و خصوصی اعم از نهادهای دولتی نیاز به کار از منزل دارند که این موضوع منجر به ایجاد فشار غیرقابل پیش بینی درهمه تکنولوژی های شبکه و نگرانی هایی(مشکلاتی) در زمینه پهنای باند و امنیت می شود.

از آنجا که بسیاری از کاربران تجاری به خدمات ویدئو کنفرانس، مثل Zoom روی آوردند، این موضوع توجه  هکرها را نیز جلب کرده تا حدی که FBI در تاریخ ۱ April هشدارهایی صادر کرد : با توجه به این که تعداد زیادی از مردم برای ارتباطات به ویدیو-کنفرانس (VTC) روی آوردند ، گزارش های مربوط به “VTC hijacking” یا “Zoom-bombing” در سراسر کشور در حال ظهور است. آنها ممکن است ابزارهای ارتباطی از جمله تلفن های VoIP، تجهیزات ویدئو کنفرانس و سیستم های cloud-based را مورد هدف قرار دهند.

در نتیجه، برخی از شرکت ها استفاده از Zoom را ممنوع یا محدود کرده اند. به عنوان مثال رویترز نوشت که شرکت راکت Elon Musk استفاده از Zoom را به دلیل نگرانی های حریم خصوصی و امنیت ممنوع کرده است.

در میان این افزایش تقاضا اما AT&T گفت سرمایه گذاریش در زمینه هوش مصنوعی به آنها کمک می کند تا خدمات پایدار خود را حفظ کند. به عنوان مثال ، این شرکت گفته است که AI با شناسایی علت یا حتی شناسایی فعالانه یک مسئله احتمالی قبل از بروز ، در رفع مشکل و تشخیص مشکلات تجهیزات مشتری کمک می کند.

 

بسیاری از شرکت ها و سازمانها ، راهکار امن دور کاری هوپاد را برای دوران قرنطینه انتخاب کرده اند. راهکار دورکاری هوپاد با احراز هویت دو مرحله ای امکان اتصال کارمندان از منزل به سازمان را فراهم می آورد و در عین سادگی ، امنیت بالایی نیز دارد.

برای اطلاع از راهکارهای دورکاری هوپاد ، با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

درباره‌ی admin

پست‌های مرتبط

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *