آشنایی با ابر خصوصی، ابر عمومی و ابر ترکیبی

 

ابر عمومی | ابر خصوصی | ابر ترکیبی

در اینجا سه مدل ابر گسترده کلی وجود دارد:ابر عمومی، ابر خصوصی و ابر ترکیبی

یک ابر عمومی مکانی است که در آن یک ارائه دهنده مستقل و شخص ثالث مانند Amazon WebServices  یا مایکروسافت آزور، دارای منابع محاسبه شده ای است که مشتریان می توانند از طریق اینترنت دسترسی داشته باشند. کاربران ابرهای عمومی این منابع را به اشتراک می گذارند، یک مدل شناخته شده به عنوان یک محیط چندکاربری.

ادامه مطلب …

روند رایانش ابری در سال 2018

روند رایانش ابری در سال 2018

چند ماه گذشته را به جمع آوری تحقیقات و روند رو به رشدی از برای کسب و کارهایی که تغییر داشته اند و یا در حال تغییرند، پرداخته ایم تا یک چشم انداز متوازن آماده کنیم که به شما برای راه اندازی یک کسب و کار متقاعد کننده کمک کند.

ادامه مطلب …

4 روش برای انتخاب ابر در سال 2018

4 Methods for Cloud Selection in 2018

بسیاری از متخصصان فناوری موافقند که رایانش ابری ماندگار است. با پیشرفت در امنیت سایبری و درک روشن از نحوه عملکرد ابر، تعداد زیادی از شرکت ها فناوری اطلاعات خود را اصلاح کرده و راه حل های ابری را در سال جاری راه اندازی می کنند. در حقیقت مطالعات اخیر شرکت بین المللی داده نشان می دهد که هزینه‌های راهکار های ابری نسبت به سال گذشته 20% افزایش داشته است. در اینجا چهار روش برای انتخاب ابر در سال 2018 وجود دارد. قبل از آنکه استراتژی ابر را برای امسال ارزیابی کنید و یا فرآیند انتقال به ابر را آغاز کنید، ضروری است به این مسئله توجه کنید که ابرها چطور تکامل یافته اند و در طول سال 2018 چگونه تکامل پیدا می کنند.

ادامه مطلب …

فرم درخواست مشاوره

خوشحال می شویم اگر بتوانیم با راهنمایی مشکلات شما را حل کنیم. هوپاد با ارائه راه حل های رایانش ابری، آرامش خاطر در زمینه فناوری را برای شما به ارمغان می آورد.


X
درخواست مشاوره