بازدهی VMware در  Virtual Cloud Network

VMware در  Virtual Cloud Network  ، بیش از انتظار عمل کرد !

 

VMware اعلام کرد که امروزه تعداد مشتریان مجازی ابر از ۱۵۰۰۰ نفر فراتر رفته و از ماه می سال ۲۰۱۸ به طور متوسط ۵۰ درصد رشد کرده است.

 VMware Virtual Cloud Network solution جزء لاینفک VMware Cloud Foundation است که در کلیه ارائه دهندگان اصلی ابر مثل : AWS ، Azure ، Alibaba Cloud Google Cloud ، IBM Cloud و Oracle Cloud ارائه می شود و منحصرا VMware را قادر می سازد ابرهای خصوصی را به اندازه ابرهای عمومی کارآمد و چابک جلوه دهد و از تلاشهای پیوسته تجارت پشتیبانی کند. 

این شرکت همچنین نوآوری های جدید شبکه ای و امنیتی را اعلام کرده است که توانایی هر شرکت در تجربه ابر عمومی را می تواند به طور قابل توجهی بالا ببرد. با استفاده از VMware NSX-T 3.0 و VMware vRealize Network Insight 5.2 ، شرکت ها سطح بالاتری از اتوماسیون و بینش برای عملکردهای شبکه به دست می آورند که عملکردهای Layer 2 را شامل می شوند و تمام راه را به فایروال برنامه Layer 7 ، تعادل بار ، و فیلتر IDS / IPS می رسانند.

هفت سال پیش ، VMware پیشگام شبکه های software-defined شد، با جدا کردن وظایف شبکه از دستگاههای فیزیکی مانند سرورهای مجازی اتصال دهنده از سرورهای فیزیکی. این امر به کاهش زمان استقرار برنامه از ماه ها به دقیقه کمک می کند و باعث می شود جداسازی از نظر اقتصادی و کارایی امکان پذیر باشد تا از انتشار بدافزار جلوگیری کند. 

دو سال پیش ، VMware شبکه Virtual Cloud  را معرفی کرد ، شبکه های مجازی و قابلیت های امنیتی را از لبه تا هسته تا ابر برای هرگونه کاری که در VM ها یا بسترهای دیگر اجرا می شود ، گسترش داد. 

امروزه ، راه حل Virtual Cloud Network VMware تنها پشتیبان کامل شبکه های مجازی Layer 2-7 در صنعت است و قابلیت های بسیار خلاقانه ای را برای switching، routing، فایروال کردن و SD-WAN به طور کامل در نرم افزار برای محیط های سازمانی و Telco / 5G ارائه می دهد.

 

شبکه مجازی ابر یک نیروی دورکار را توانا می سازد

 

با استفاده از VMware NSX و SD-WAN ، سازمان ها می توانند از ارائه دهندگان مانند Microsoft ،Zoom ،Vonage ،Ring Central ،Windstream با دسترسی مطمئن برای برنامه های سنتی و SaaS از جمله VoIP ، UCaaS ، collaboration و VDI پشتیبانی کنند.

با استفاده از VMware NSX ، شرکت ها می توانند از کارمندان از راه دور خود که از دسکتاپ مجازی استفاده می کنند برای دسترسی به برنامه های سازمانی محافظت کنند. NSX به مشتریان خود اجازه می دهد تا به راحتی امنیت محیط VDI خود را بدون هیچ گونه تغییر در زیرساخت های شبکه موجود، به طور جامع بهبود بخشند. VMware SD-WAN یک تجربه دورکاری ساده را برای کاربران ارائه می دهد. VMware SD-WAN اخیراً پیشرفتهای چشمگیری را برای روتینگ و امنیت سازمانی ، تجزیه و تحلیل و مدیریت و همچنین پیشرفتهای خاص برای استمرار مشاغل و دورکاری در منزل منتشر کرده است.

 

VMware NSX-T 3.0 به طور کلی امروزه در دسترس است و انتظار می رود VMware vRealize Network Insight 5.2 درVMware’s fiscal Q1 FY21 که اول ماه می ۲۰۲۰ پایان می یابد ، در دسترس باشد.

 

درباره‌ی admin

پست‌های مرتبط

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *