Latest News
Everything thats going on at Enfold is collected here

Hey there! We are Enfold and we make really beautiful and amazing stuff.
This can be used to describe what you do, how you do it, & who you do it for.

آشنایی با ابر خصوصی، ابر عمومی و ابر ترکیبی

 

ابر عمومی | ابر خصوصی | ابر ترکیبی

در اینجا سه مدل ابر گسترده کلی وجود دارد:ابر عمومی، ابر خصوصی و ابر ترکیبی

یک ابر عمومی مکانی است که در آن یک ارائه دهنده مستقل و شخص ثالث مانند Amazon WebServices  یا مایکروسافت آزور، دارای منابع محاسبه شده ای است که مشتریان می توانند از طریق اینترنت دسترسی داشته باشند. کاربران ابرهای عمومی این منابع را به اشتراک می گذارند، یک مدل شناخته شده به عنوان یک محیط چندکاربری.

ادامه مطلب …

روند رایانش ابری در سال 2018

روند رایانش ابری در سال 2018

چند ماه گذشته را به جمع آوری تحقیقات و روند رو به رشدی از برای کسب و کارهایی که تغییر داشته اند و یا در حال تغییرند، پرداخته ایم تا یک چشم انداز متوازن آماده کنیم که به شما برای راه اندازی یک کسب و کار متقاعد کننده کمک کند.

ادامه مطلب …

4 روش برای انتخاب ابر در سال 2018

4 Methods for Cloud Selection in 2018

بسیاری از متخصصان فناوری موافقند که رایانش ابری ماندگار است. با پیشرفت در امنیت سایبری و درک روشن از نحوه عملکرد ابر، تعداد زیادی از شرکت ها فناوری اطلاعات خود را اصلاح کرده و راه حل های ابری را در سال جاری راه اندازی می کنند. در حقیقت مطالعات اخیر شرکت بین المللی داده نشان می دهد که هزینه‌های راهکار های ابری نسبت به سال گذشته 20% افزایش داشته است. در اینجا چهار روش برای انتخاب ابر در سال 2018 وجود دارد. قبل از آنکه استراتژی ابر را برای امسال ارزیابی کنید و یا فرآیند انتقال به ابر را آغاز کنید، ضروری است به این مسئله توجه کنید که ابرها چطور تکامل یافته اند و در طول سال 2018 چگونه تکامل پیدا می کنند.

ادامه مطلب …

مهاجرت ابری آسان

چگونه می توان یک مهاجرت ابری را در سه مرحله آسان انجام داد و چگونگی اصلاح  آن

امروزه همه میخواهند در ابر باشند  و هیچ چیزی مشتریان شما را تا این اندازه خوشحال نمی کند. اشخاص نمی توانند با ساختارفعلی خودشان وارد ابر شوند. بیشتر وقتها به یک فرایند مهندسی مجدد برای برای انتقال یک شرکت و یا محصول ساده به داخل ابر احتیاج است.

ادامه مطلب …

نرم افزارهای مناسب برای مهاجرت به ابر

نرم افزارهای مناسب برای مهاجرت به ابر

در مورد سرورهای نرم افزاری، مدیران باید در نظر بگیرند که آیا آن نرم افزار میتواند در ابر کار کند. به همین ترتیب، عملکرد نرم افزار باید در نظر گرفته شود. سازگاری معمولا یک مشکل بزرگ برای برنامه های جدیدتر است که در بالای سیستم عامل های مدرن اجرا می شود. همچنین فرض بر این است که عملکرد برای این برنامه ها مشکل نخواهد  داشت، زیرا اکثر ارائه دهندگان ابر اجازه می دهند که منابع سخت افزاری به سرورهای میزبان اختصاص داده شود.

ادامه مطلب …

طرح مهاجرت به ابر

طرح مهاجرت به ابر

 

با توجه به پیشرفت سریع در تکنولوژی ابر و انتشار مزایای استفاده از سرویس های ابری، حرفه ای های IT خود به صدایی برای انتشار مزایای آن از قبیل انعطاف پذیری ، مقیاس پذیری و مقرون به صوفه بودن در آمده اند. همچنین از معایب آن می توان به ریسک های امنیتی و چالش های مدیریتی اشاره کرد.

ادامه مطلب …

فرم درخواست مشاوره

خوشحال می شویم اگر بتوانیم با راهنمایی مشکلات شما را حل کنیم. هوپاد با ارائه راه حل های رایانش ابری، آرامش خاطر در زمینه فناوری را برای شما به ارمغان می آورد.


X
درخواست مشاوره