سیتریکس ، بهترین مکان برای کار

سیتریکس

سیتریکس به عنوان بهترین مکان برای کار (تساوی LGBTQ ) برای دومین سال پیاپی شناخته شده است.

برای دومین سال متوالی، Citrix یک نمره عالی (۱۰۰٪) در کمپین حقوق بشر (HRC)  دریافت کرد. این دستاوردی بسیار بزرگ است و به این معنی است که ما در ارزیابی تنوع در محل کار پیشرو هستیم.

نمره ۱۰۰٪ آسان نیست در این سال تنها ۷.۴ درصد از ۵،۰۹۳ امتیاز کسب شده CEI به نمره کامل رسید. به طور متوسط ​​نمره کل ۵۰۰، به عنوان مثال، فقط ۷۰٪ بود.

کمپین حقوق بشر (HRC) و آنچه آنها انجام می دهند:

HRC بزرگترین سازمان حقوق مدنی است که برای رسیدن به برابری برای همجنسگرایان، دوجنسگرایان ، فرانسوی و آمریکایی های غیرعادی تلاش می کند. شاخص برابری سازمانی آنها ابزار سنجش ملی در سیاست ها و شیوه های شرکتی است که کارهای مهمی برای افراد LGBTQ ایجاد می کند.

اهمیت این جایزه برای Citrix:

پیشرفت سریعی که جامعه جهانی LGBTQ در سال های اخیر در برابری ازدواج، محافظت از جنایات متخاصم و توانایی خدمت به طور آشکار در نیروهای مسلح داشته است، در واقع ما را از آسیب پذیری ناشی از فقدان حمایت های فدرال در اشتغال بهره مند ساخته است.

به عنوان مثال، زمانی که شرکت ها سیاست های درستی را در پیش نگیرند، کارکنان LGBTQ در معرض خطر ازدواج در روز یکشنبه قرار گرفته و در روز دوشنبه اخراج می شوند، فقط به این دلیل که آنها همجنسگرا هستند (من می دانم که این دیوانه کننده است!)

خوشبختانه سیتریکس جایی است که همه کارمندان ارزشمند بوده و رهبر برای ایجاد تنوع تلاش می کند. این اقدامات اضافی به این معنی است که کارمندان می توانند احساس امنیت کنند و هر روز خود را پیشرفت دهند.

برای رسیدن به نمره کامل چه باید بکنیم:

سال گذشته برای اولین بار در تاریخ سیتریکس به نمره ۱۰۰ رسید.

در اینجا بسیاری از راه هایی است که Citrix از کارمندان LGBTQ در سال ۲۰۱۷ پشتیبانی کرده است، که به سیتیگرام کمک می کند که نمره کامل را دریافت کند:

۱-حفاظت از محیط کار در برابر تبعیض

۲-مزایای شریک داخلی

۳-مزایای مراقبت های بهداشتی شامل transgender-inclusive

۴-برنامه های صحیح

۵-مشارکت عمومی با جامعه LGBTQ

 

در این نیروی کار متنوع، سیتریکس به دنبال بهبود سیاستها و مزایا و شیوه های کسب و کار می باشد تا بتواند سال آینده دوباره بهترین نمره را بگیرد.

درباره‌ی admin

پست‌های مرتبط

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *