هوپاد به چه معناست؟

نام ما، هوپاد از دو بخش تشکیل شده، هو به معنای خوب و پاد به معنای نگهبان. هوپاد به معنی نگهبان خوب است. ما تلاش می‌کنیم که هوپاد داده‌ها و اطلاعات سازمان‌تان باشیم.

گروه هوپاد، با هدف اجرای پروژه‌های فناوری اطلاعات با به روزترین تکنولوژی‌های دنیا تاسیس گردید. خدمات و راهکارهای هوپاد در دو دسته ی کلی مشاوره، راه اندازی، پشتیبانی شبکه و ارائه‌ی سرویس‌های ابری قرار می‌گیرند. هوپاد موفق شده است در زمانی کوتاه با تعداد زیادی از سازمان‌های معتبر، پروژه‌های در سطح کشور انجام دهد. تمرکز ما بر ایجاد رابطه بلندمدت با مشتریانمان از طریق کمک به رشد کسب و کار آن‌ها با استفاده از تخصصمان در ارائه راهکارهای بهینه است. هدف اصلی ما ارائه خدمات ارزش افزوده پایدار به مشتریانمان می‌باشد. به همین دلیل است که هوپاد زمان زیادی را صرف شناخت کسب و کار و نیازهای خاص شما می‌کند. ترکیب این رویکرد با تجربه‌ی چندین ساله‌مان، به ما اجازه می‌دهد تا مشاوره‌های فنی با کیفیتی را ارائه داده و راهکارهای پیشنهادی‌مان به صوت سفارشی و خاص برای شما تهیه شوند.
ماموریت ما ایجاد موفقیت‌های قابل سنجش برای مشتریانمان و ارائه بهترین سرویس‌های ارزش افزوده است.

تیم ما

هوپاد، متخصص ارائه راهکارهای ابری!

تیم فنی ما با سال‌ها تجربه در مشاوره و استقرار، دارای گواهینامه‌های تخصصی بین‌المللی از شرکت‌های معتبری همچون Cisco, HP, EMC, VMware, Microsoft می‌باشد. تیم فنی هوپاد به شما اطمینان می‌دهد که با کمترین هزینه در زمان مورد نظرتان، پروژههای زیرساختی را عملیاتی نمایید.
علاوه بر آن، کادر فنی هوپاد پیوسته با حضور در نمایشگاه‌های معتبر دنیا و دوره‌های آموزشی مختلف در داخل و خارج از کشور با آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات در شاخه کاری خود آشنا می‌شوند.

مجوزها

۱٫ شرکت امن افزار هوپاد، با افتخار مجوز افتا (سند راهبردی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات) را از سازمان فناوری اطلاعات ایران، کسب کرده است.

مجوز افتا

۲٫گواهی رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی (شورای عالی انفورماتیک)

گواهینامه-شورای-عالی

۳٫مجوز فعالیت نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران

©HOOPAD Cloud Soloutions - 2021