بهبود کارایی

با تکنولوژی به کمکتان می‌آئیم!

کارایی بیشتر = سود بیشتر

کارکنان یک سازمان منابع اصلی قدرت آن کسب و کار هستند، در عین حال کارکنان بزرگترین منبع هزینه هم در سازمان به حساب می‌آیند. بنابراین ضروری است که کارکنان در سازمان با حداکثر کارایی ممکن کار کنند تا بیشترین خروجی را بر اساس زمانیکه به کار اختصاص می‌دهند دریافت کنید.

تکنولوژی هرگز نباید باعث ایجاد اختلال در کار شود، وظیفه تکنولوژی، تسهیل فرایندها، امکان‌پذیر کردن همکاری گروهی، امکان‌پذیر کردن دورکاری، و ایحاد سیستم و سازمانی یکپارچه است.

»» مشاوره ، طراحی و اجرای سرویس‌های تخصصی با هوپاد

آیا شما:

  • زمان زیادی را صرف جستجو برای فایل‌هایی می‌کنید که روی سرورهایتان، به عنوان ضمیمه ایمیل‌ها، روی دسکتاپ‌ها، لپ تاپ‌ها، حافظه‌های جانبی و … ذخیره شده است؟
  • با کار گروهی افراد روی فایل‌ها مشکل دارید؟ کار گروهی افراد روی فایل‌ها نهایتا منجر به دوباره کاری و هدر رفتن زمان می‌شود؟
  • از سیستم‌های ابری‌ای استفاده می‌کنید که کند هستند؟ تکنولوژی لازم برای بهره برداری از همه پتانسیل‌های سیستم ابری تان را ندارید؟

مشاوره تکنولوژی برای حداکثر کردن کارایی

ما در هوپاد کسب و کار شما را ممیزی می‌کنیم، بدین ترتیب می‌توانیم تحلیلی از تکنولوژی‌هایی که مورد استفاده قرار می‌دهید، شیوه کاری کارکنانتان، و مواردیکه تکنولوژی نمی‌تواند بیشترین کارایی و ارزش را برای کسب و کارتان فراهم کند، ارائه دهیم.

بعد از درک روش کاری جاری کسب و کارتان، می‌توانیم پیشنهادهای تکنولوژیکی ارائه دهیم که منجر به افزایش کارایی و تسهیل فرایندهای کاری‌تان شود که در نهایت منجر به سودآوری بیشتر خواهد شد.

سوالی دارید؟

در مورد اینکه چطور خدمات ما در مدیریت IT می‌تواند پاسخگوی نیازمندی‌های خاص سازمانتان در زمینه پشتیبانی باشد، بپرسید.

با ما در ارتباط باشید.

©HOOPAD Cloud Soloutions - 2021