نسخه جدید VMware vSphere منتشر شد!

 

 

VMware از بزرگترین تکامل vSphere در طی یک دهه خبر داد.  VMware vSphere 7 با استفاده از API های Kubernetes مجدداً مورد استفاده قرار گرفته اند تا یک تجربه cloud-like را برای توسعه دهندگان و اپراتورها فراهم کند.

VMware vSphere 7 ارائه دهنده خدمات ضروری برای modern hybrid cloud است و تقویت کننده ی محیط های محاسباتی برای هوش مصنوعی، یادگیری ماشین ،برنامه های کاربردی بحرانی و مدرن می باشد.

با استفاده از VMware vSphere 7 ، تیم های عملیاتی IT می توانند از مزایای مدیریت چرخه ساده، قابلیت های امنیتی جدید و پیشرفته ، مدیریت جدید نرم افزار متمرکز و یک بستر یکپارچه برای انجام عملیات در سراسر ابر و مراکز داده انتظار داشته باشند.

 

قابلیت ها و ویژگی های جدید شامل:

۱٫مدیریت ساده چرخه حیات : با استفاده از مدل مورد نظر ، سرپرستان vSphere می توانند یک بار تنظیمات ایجاد کنند ، آنها را اعمال کنند و به راحتی نظارت بر آنها را ادامه دهند.

 

  1. امنیت حقیقی : شرکتها می توانند زیرساختها ، داده ها و دسترسی با معماری جامع ، داخلی و یک مدل ساده و سیاست محور را در VMware vSphere 7 را بطور حقیقی تضمین کنند.

 

  1. سرعت برنامه : همه برنامه های کاربردی VMware vSphere 7 شامل پیشرفتهای اساسی در DRS ، تقویت vMotion و پشتیبانی تقویت شده برای قابلیت های حافظه پایدار (PMEM) بهره مند می شوند.

 

  1. پشتیبانی از همه برنامه ها: با بازسازی جدید به کمک Kubernetes، اکنون vSphere بهینه سازی شده تا بتواند هم کارهای مبتنی بر کانتینر مدرن و هم کارهای مبتنی بر ماشین مجازی را اجرا کند.

 

  1. مدیریت برنامه محور: فقط در VMware vSphere 7 با Kubernetes (از طریق VMware Cloud Foundation 4) ، مدیریت متمرکز بر برنامه کاربردی، این امکان را فراهم می کند که سرپرست VI بتواند چندین object را در یک گروه منطقی سازماندهی کند و سپس خط مشی هایی را برای کل گروه اعمال کند.

 

 

درباره‌ی admin

پست‌های مرتبط

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.