همکاری-ماکروسافت-و-سیتریکس

همکاری مایکروسافت و سیتریکس برای آینده کاری

Citrix و Microsoft با هم همکاری می­‌کنند تا آینده کاری را بهبود بخشند.

شرکت‌­ها برای ساده‌تر کردن دگرگونی ابری و سرعت گرفتن فضای کاری دیجیتال و دسکتاپ­‌های مجازی، به کمک نیروها می­‌پیوندند تا شتاب، بهره‌وری و امنیت بیشتری داشته باشند.

 

محیط کار آینده بسیار متفاوت­‌تر از چند ماه گذشته خواهد بود. همه گیری و شیوع بیماری در جهان باعث شده است که هم کارمندان و هم شرکت­‌ها در چگونگی انجام کارها تجدید نظر کنند. سازمان‌­های بیشتری کار از راه دور را به عنوان یک بخش ثابت از هزینه­‌ها و استراتژی­‌های مدیریت نیروی کار خود تبدیل می­‌کنند. آن­‌ها همچنین ساختار و نقش محیط­‌های اداری خود را مجدداً مورد بررسی قرار می­‌دهند تا کارمندان را ایمن کنند.

برای پیشبرد تداوم و رشد كسب و كار، سازمان­‌ها باید مدل­‌های كار انعطاف پذیرتری را در نظر بگیرند كه اولویت­‌های جدید را در خود جای دهد. برای پرداختن به این چالش، رهبران فناوری امروز اعلام کردند که برای کمک به سازمان­‌ها در تسریع حرکت به Cloud و سرعت بخشیدن در فضاهای کاری دیجیتال و دسکتاپ­‌های مجازی، همکاری خواهند کرد.

این توافقنامه چند ساله یکی از طولانی­‌ترین مشارکت استراتژیک صنعت را ایجاد و گسترش می‌­دهد. طبق شرایط معامله، مایکروسافت، Citrix® Workspace را به عنوان یک راه حل ترجیحی برای فضای کاری دیجیتال انتخاب می‌کند و سیتریکس، Microsoft Azure را به عنوان یک بستر ابر ترجیحی انتخاب می­‌کند تا مشتریان موجود در Citrix را به Microsoft Azure منتقل کند و افراد را قادر به کار در هر مکان کند.

مایکروسافت فروش خود را با Citrix Cloud هدایت می­‌کند تا مشتریان فعلی Citrix را به Azure منتقل کند.

 

مدیرعامل شرکت سیتریکس می­گوید:

سیتریکس و مایکروسافت با هم می­‌توانند یک فضای کاری قدرتمند دیجیتالی را در یک ابرعمومی قابل اعتماد و ایمن فراهم کنند که در آن کارمندان بتوانند به هر آنچه که نیاز دارند، چه در خانه باشند، چه در دفتر و چه در راه، دسترسی پیدا کنند.”

 

ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت نیز گفت:

از آنجا که سازمان‌­ها در همه جا با روش­‌های جدید کار سازگار هستند، آن­‌ها باید مجدداً تصور کنند که چگونه و در کجا کارها انجام می­‌شود. ما به همراه سیتریکس، قدرت Azure را در این چالش اعمال خواهیم کرد و به مشتریان کمک می­‌کنیم تا کارمندان خود را به صورت یکپارچه و ایمن به کار خود متصل کنند، تا بتوانند در هر کجا که هستند، چابک تر و پربارتر باشند.

به عنوان بخشی از توافقنامه جدید، Citrix و Microshoft یک نقشه متصل را برای ساده‌سازی و تسریع در انتقال بار کاری برنامه به Azure و افزایش عملکرد دسکتاپ­‌های مجازی ویندوز ایجاد می‌­کنند.

Citrix همچنین در ساخت یک فضای مایکروسافت محور سرمایه­‌گذاری می­‌کند و یکپارچه سازی­‌های عمیقی را برای بهینه‌­سازی عملکرد و برنامه­‌های ویندوز مجازی و Microsoft 365 فراهم می­‌کند.

درباره‌ی admin

پست‌های مرتبط

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *