ُسیتریکس ، پیشرو در مدیریت یکپارچه نقاط پایانی (Endpoints)

۱۱ نوامبر ۲۰۱۹ اعلام شد که  Citrix  در راه حل های مدیریت یکپارچه نقاط پایانی (endpoint) پیشرو و رهبر است.

این گزارش توسط Forrester  با هدف ارزیابی وضعیت فعلی بازار برای راه حلهای یکپارچه مدیریت نقاط پایانی (endpoint) ، ۱۳ ارائه دهنده سرویس با استفاده از ۲۳ معیار در دسته بندی ارائه فعلی ، استراتژی و حضور در بازار، را ارزیابی کرده است. Citrix با اشاره به تمرکز زیاد خود بر بهبود تجربه کارکنان ، به داشتن “یکی از بهترین تجربیات فضای کاری” ، با پشتیبانی جامع نرم افزارها ، ویژگی سرویس های سلف سرویس و دسترسی به کلیه مخازن محتوا اعم از در محل (local) یا در ابر اشاره کرده است.

یکپارچه ، ایمن و هوشمند

وقتی بحث کار وسط می آید ، کارمندان فقط راهی ساده برای انجام کارها می خواهند. درعوض ، آنها مجبور هستند از صدها برنامه و فناوری دست و پا گیر استفاده کنند که کار را بیش از حد پیچیده جلوه دهد و آنها را از آنچه می خواهند و برای انجام کارمزدشان منحرف می کند ، دور کند. آنها خسته می شوند و این باعث می شود که بهره وری و تعامل آنها از بین برود.

 

“شرکتها برای خوشحال نگه داشتن کارکنان و عملکردشان به بهترین وجه، شرکتها باید دسترسی ساده به برنامه های مورد نیاز خود را فراهم کنند و ترجیح می دهند در هر زمان و هر مکان و هر دستگاه دیگری از آنها استفاده کنند. اما آنها نمی توانند این کار را ب دلیل هزینه های  امنیتی انجام دهند. “گفته ی  کالوین هسو ، معاون رئیس جمهور ، بازاریابی محصولات.

 

به کمک دو محصول  Citrix® Workspace ™ ، Citrix® Endpoint Management companies به شرکت ها این امکان داده می شود تا دسترسی شخصی به سیستم ها ، اطلاعات و ابزارهایی را که کارمندانشان یکجا نیاز دارند ، در یک تجربه واحد و یکپارچه ارائه دهند و سیاست های امنیتی را بطور پویا بر اساس رفتار و محیط کاربر اعمال کنند . بنابراین آنها می توانند در هرکجا ، هر زمان و هر گونه ای که می خواهند با اطمینان به برنامه ها ، اطلاعات و دستگاه  ها کار کنند.

 

به گفته مدیر بازاریابی سیتریکس :”ما خوشحالیم که توسط Forrester به عنوان یک رهبر در مدیریت یکپارچه نقاط پایانی شناخته شده و تمرکز خود را برای تغییر تجربه کارمندان از طریق راه حل های فضای کاری دیجیتال حفظ می کنیم که باعث می شود پیچیدگی از کار خارج شود و یک تجربه کاملاً شخصی را ایجاد کند و کارمندان را بهره ور می نماید. “

درباره‌ی admin

پست‌های مرتبط

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *