پت-گلسینگر-مدیر-عامل-VMware

پیامی از پت گلسینگر، مدیر عامل شرکت VMware

هم اکنون به آینده شکل دهیم…

از بسیاری جهات، سال ۲۰۲۰ باعث شده است که در مسیرهای خود متوقف شویم و زندگی خود را بررسی کنیم. این امر ما را مجبور کرده است تا دوباره فکر کنیم که جهان ما را به کجا می‌کشد و اقداماتی که اکنون باید انجام دهیم تا به شکل گیری آینده‌ای عادلانه و پایدارتر برسیم.

همیشه در تاریخ بیماری و جنگ وجود داشته است اما هرگز در تاریخ مدرن این سه تهدید را با هم نداشتیم: تغییرات ناگهانی آب و هوا، همه گیری سریع بیماری و آشفتگی ناشی از سیستم نژادپرست.

سال سه گانه

گاهی زندگی یک سیلی جمعی به ما می‌زند و ما را مجبور به توجه می‌کند. این “سال سه گانه” یک احساس فوریت یکپارچه را برای اقدام فعلی ایجاد کرده است. اینها سوالات مهمی است که باید از خود بپرسیم:

  • آیا می‌توانیم با مقابله با افزایش شدید آتش سوزی، طوفان‌ها و طغیان شدید به چالش فوری تغییرات آب و هوایی پاسخ دهیم؟
  • آیا می‌توان شکاف دیجیتالی را پر کرد و آینده‌ای را ایجاد کرد که برای همه در دسترس تر و فراگیرتر باشد؟
  • آیا می‌توانیم با اطمینان از نوآوری‌های فناوری بر اساس اخلاق مداری اعتماد کنیم. آیا می‌توانیم آینده‌ی بهداشت، آموزش و جامعه را اختراع کنیم و به آنها اعتماد کنیم؟

من قاطعانه به قدرت فناوری برای تأثیر مثبت و ماندگار بر جهان اعتقاد دارم. اما من همچنین تشخیص می‌دهم که نحوه استفاده، خوب یا بد، به ما بستگی دارد. ما بایداز آن به عنوان نیروی خوب استفاده کنیم.

دستور کار VMware تا سال ۲۰۳۰

در حالی که مدت طولانی است که VMware بر پایداری متمرکز است، ۳۰ هدف ما برای سال ۲۰۳۰ با تمرکز بر سه نتیجه اعتماد، برابری و پایداری حتی گسترده تر هستند. این بخشی از جنبش گسترده تری در بین شرکت‌های آینده‌نگر است که با برنامه ۲۰۳۰ سازمان ملل برای توسعه پایدار مرتبط است.

تحول دیجیتال در قلب توانایی جمعی ما برای رسیدگی به چالش‌های پیچیده‌ای است که بشریت امروز با آن روبرو است. این نقش اصلی را به VMware می‌دهد، زیرا ما ستون فقرات تحول دیجیتال هستیم.

 

غنیمت شمردن لحظه:

گاهی اوقات چالش‌هایی که با آن‌ها روبرو هستیم ممکن است طاقت فرسا به نظر برسند. اما سال ۲۰۲۰ به ما احساس جدیدی از فوریت داده است که اکنون برای ساختن فردایی بهتر اقدام کنیم. شکی نیست که نوآوری دیجیتال نقشی حیاتی دارد، اما ما باید آن را با مسئولیت پذیری مدیریت کنیم. ما باید این لحظه را غنیمت بشماریم. برای فرزندان، نوه‌ها و هر نسلی که در آینده می‌آیند.

 

درباره‌ی admin

پست‌های مرتبط

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *