VMware برندگان Partner of the Year Award را اعلام کرد

 

VMware، نوآوری پیشرو در نرم افزار سازمانی ، برنده جایزه VMware 2020 Partner of the Year Awards را اعلام کرد. VMware هر ساله شرکای خود را برای دستاورد های خارق العاده شان در Partner Leadership Summit گرامی می دارد.

 “VMware متعهد شده است تا شرکای ما را در ارائه موفقیت های استثنایی مربوط به مشتری توانمند سازد ، و ما خوشحالیم که به عنوان برتر ۲۰۲۰ VMware Partner of the Year Awards برندگان جوایز سال خود را اعلام کنیم.” 

Flinders ، معاون و رئیس کانال جهانی VMware  گفت: “این جوایز نشان دهنده توانایی و فداکاری شرکای ما به VMware است ، و بسیار شایسته است که شرکای خود را در حال نوآوری و توسعه تجارت خود با ما میبینیم. فرصت برای شرکای ما با وسعت پرتفولیوی راه حل های ما استثنایی است ، و واقعاً الهام بخش است که شاهد باشیم مشتریان به عنوان مشاوران معتبر به شرکای ما اعتماد می کنند.”

VMware Partner Awards به عنوان یک نماد مهم موفقیت شناخته می شود و برنامه ۲۰۲۰ نیز از این قاعده مستثنی نیست. این برنامه با همکاری IDC انجام شد ، که به بررسی و ارزیابی جوایز واگذار شده  براساس معیارهای مربوط به هر گروه کمک کرد. شرکای ما به دلیل رشد و ارتقا مشاغل مشتریان ، اجرای ROI ، نوآوری و نشان دادن تخصص در یک حوزه فناوری یا تاثیر مثبت بر جهان از طریق فناوری های VMware شناخته شدند. Susan Nash ، معاون ارشد  گفت : “ما به تأثیری که  شرکای ما بر مشتریان در هنگام تحول در مشاغل خود برای سرمایه گذاری در تحول دیجیتال می گذارند، افتخار می کنیم.”

درباره‌ی admin

پست‌های مرتبط

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.