ذخیره-سازی-vSAN

VMware vSAN

VMware vSAN چیست؟

VMware vSAN یک راه حل ذخیره سازی نرم افزاری سازمانی است که از سیستم‌های زیرساختی همگرا (HCI) پشتیبانی می‌کند. vSAN کاملاً با VMware vSphere به عنوان یک لایه توزیع شده نرم افزار در Hypervisor ESXi یکپارچه شده است.

vSAN دستگاه‌های ذخیره سازی داده محلی یا مستقیم را متصل می‌کند، برای ایجاد یک استخر ذخیره واحد که در کلیه هاست‌های  vSAN مشترک است. یک کلاستر vSAN ترکیبی از دستگاه‌های فلش برای لایه Cache و درایوهای مغناطیسی برای لایه ظرفیت استفاده می‌کند. این معماری یک دیتاستور مشترک بهینه شده و انعطاف پذیر ایجاد شده برای مرکز داده‌های برپایه نرم افزار (SDDC) ایجاد می‌کند.

vSAN نیاز به ذخیره سازهای SAN را برطرف می‌کند و پیکربندی ذخیره سازی را از طریق مدیریت مبتنی بر سیاست ذخیره سازی (SPBM) ساده می‌کند. با استفاده از خط مشی‌های ذخیره سازی ماشین مجازی (VM) می‌توانید شرایط و قابلیت‌های ذخیره سازی را تعریف کنید.

 

پیاده-سازی-vSAN

 

شرکت امن افزار هوپاد با سابقه‌ی درخشان در پیاده سازی vSAN در بسیای از سازمان‌ها و مراکز دولتی، پیاده سازی vSAN را به سازمان‌هایی که قصد پیاده سازی تکنولوژی های جدید VMware  را دارند ، SAN ندارند و در عین حال به کلاستری پایدار در ذخیره سازی نیاز دارند، پیشنهاد می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

درباره‌ی admin

پست‌های مرتبط

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *