Available Now

معرفی نسخه Citrix Hypervisor 8

سه سال پیش اولین نسخه XenServer (LTSR) – XenServer 7.1  معرفی شد. امروز می خواهیم جدیدترین LTSR ، Citrix Hypervisor 8.2 LTSR را معرفی کنیم.

Citrix Hypervisor 8.2 LTSR شامل تمامی ویژگی های XenServer 7.1 می باشد. چه شما یک مشتری LTSR باشید و چه مشتری CR، سه سال نوآوری و به روزرسانی از تیم Citrix Hypervisor باعث می شود که از این پیشنهاد با کارایی بالا و مقرون به صرفه نهایت استفاده را ببرید.

Citrix Hypervisor LTSR چگونه کار می کند؟

Citrix Hypervisor دو گزینه سرویس دهنده ارائه می دهد، نسخه فعلی (CR) و نسخه بلند مدت (LTSR)

سیتریکس، CR معمولی را از XenServer 7.2 از طریق Citrix Hypervisor 8.1 منتشر کرد. اگر در مسیر CR قرار دارید، Citrix Hypervisor 8.2 به روزرسانی بعدی شما است زیرا هم CR و هم LTSR را در بردارد.

نمودار زیر چرخه عمر LTSR را نشان می دهد.

چه چیزی در نسخه LTSR اضافه شده است؟

مزیت اصلی LTSR قابلیت پیش بینی است. با داشتن چرخه عمر طولانی، مهم است که یک ویژگی کاملاً تثبیت شده در محصول را حفظ کنید. Citrix Hypervisor 8.2 LTSR تمام ویژگی های XenServer 7.1 را تاکنون جمع آوری کرده است، کاملاً آزمایش شده و آماده اجرای آن در محیط شماست.

ما یک ویژگی جدید را برای افزودن بیشتر تجربه مدیر IT و پایداری LTSR اضافه کردیم. با انتشار Citrix Hypervisor 8.2 LTSR ، ما در معرفی توانایی ادمین ها به راحتی جایگزین گواهینامه Citrix Hypervisor Host TLS هستیم. قرار دادن این قابلیت در اختیار سرپرستها به جای استفاده از گواهینامه ها به صورت پیش فرض ، باعث می شود که جمعی از مدیران از صحت Hypervisor در اتصالات TLS اطمینان حاصل کنند.

هوپــــــاد همراه همیشگی شما

درباره‌ی admin

پست‌های مرتبط

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *