خدمات ابر و یک فضای کاری امن: توانمندسازی نیروی کار آینده

تغییر. این یکی از جنبه های اینده کار است که بدون تغییر باقی میماند. نوآوری تکنولوژی در حال جابجایی محل کار است.ما شاهد یک تغییر بزرگ به عنوان بازنشستگی پرستاران بچه خواهیم بود. جهانی شدن به طور روزافزون شرایط بازار پویا را افزایش می دهد.

برای رقابت در این فضا،مشاغل به طور فزاینده به نیروی کار چابک، سازنده و کارا احتیاج دارند.به این دلیل مدیران خلاق ارزیابی میکنند که چطور تغییرات را برای محیط کار و تمرین های مدیریتی برای به دست آوردن بیشترین منابع ارزشمند خود، ایجاد کنند. برای آماده کردن درک بهتر برای آنچه برای نیروی کار فعالیت میکند، Citrix با Wakefield Research همکاری کرده است تا نزدیک به ۱۳۰۰ متخصص اداری در ایالات متحده را مورد بررسی قرار دهد.

بازخورد پاسخ دهندگان نشان داد که ۶۹% از حرفه ای های اداره گزارش دادند کارکنان در اداره آنها از راه دور کار میکنند، با ۸۷% بازدهی مثبت، شامل:

  • افزایش بهره وری کارکنان(۵۰%)
  • افزایش روحیه کارکنان(۵۱%)
  • کاهش حجم معاملات کارکنان(۳۵%)
  • جذب نامزدهای کارآمدتر(۳۴%)

 

چرا بیشتر شرکتها انعطاف پذیر نیستند؟ما پی بردیم که نیمی از حرفه ای هایی که محیط کاری انعطاف پذیر ندارند معتقدند که شرکت باید انعطاف پذیری داشته باشد اگر امکانات تکنولوژی را برای ایجاد مکان آن در اختیار دارد.چطور این شرکت ها میتوانند به ظرفیت تکنولوژی لازم دست یابند؟

با درک برنامه و خدمات پایه ی ابر بعنوان یکپارچگی، کارکنان فضاهای دیجیتالی امن آماده کار با منابع کاری که به آن احتیاج دارند هستند، چه زمان و مکانی به آن احتیاج دارند.

نتایج بررسی به این نکته تاکید دارند که در واقع، ۵۷ درصد از متخصصان اداری در شرکت های دارای محیط کاری انعطاف پذیر، در حال حاضر از برنامه های مبتنی بر ابر استفاده می کنند، در مقایسه با ۳۸ درصد از شرکت ها بدون محیط کار انعطاف پذیر.

پاسخ دهندگان ابر را بخشی حیاتی برای کسب و کار میبینند. ۷۵ درصد می گویند شرکت های بدون برنامه های مبتنی بر ابر رقابتی نیستند. اما مهم است که توجه داشته باشید که یک مجموعه تصادفی از برنامه های مبتنی بر ابر که نیاز به ورود به سرویس های متعدد دارند – آنچه که ما آنرا ابر پراکنده مینامیم – در واقع می تواند کار سخت تر را به طور مولد انجام دهد.

بنابراین، در حالی که بسیاری از فروشندگان وعده داده اند که خدمات مبتنی بر ابر آنها باعث افزایش بهره وری خواهد شد، مهم است که به برنامه های مبتنی بر ابر و داخلی در یک محیط امن بپیوندید. برای کمک به شما در این روند، سه پیشنهاد برای کمک به شما در سفر انعطاف پذیری وجود دارد:

امنیت سایبری را اولویت بندی کنید:

در حالی اجرای انعطاف پذیری، برای کسب و کار ها مهم است که اطمینان حاصل شود که خدمات و ابزارهای مبتنی بر ابر، امنیت را به عنوان اولویت شما انتخاب کرده و تکنولوژی های جدید را به کار می گیرند. استراتژیست امنیت ملی ما، کرت رومر، پنج روش امنیتی را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که شما کار و اطلاعات خدرا حفظ میکنید.

ابتدا، به هر کسی در محل کارتان اهمیت امنیت را آموزش دهید و اینکه چطور از انعطاف پذیری ابر با خیال راحت استفاده کنند.بحث را فراتر از محل کار به هر جایی که شخص در آن کار میکند گسترش دهید از جمله خانه ها، قهوه خانه ها و مکان های دیگر که به عنوان دفترکار امن نیستند.

خطی از مدیران مشاغل و تصمیم گیرندگان شرکت را استخدام کنید تا اطمینان حاصل شود که هر پروژه ای از ابتدا به طور کامل محافظت میشود.

سیاست های امنیتی خود را مدرن و بسیج کنید و مطمئن شوید که آنها دنیای واقعی را که کارکنان با آن روبرو هستند، منعکس می کنند. قوانین و خطوط راهنمایی آشکار را برای کمک به کارمندان ایجاد کنید تا امنیت داشته باشند تا به آزادانه کار خود را در خارج از اداره انجام دهند.

سیاستهای عادلانه و پیوسته را پیاده سازی کنید. این باعث میشود هرکس تمایل بیشتری به پیروی از قوانین امنیتی شما داشته باشد.

و هر کجا که می توانید، امنیت را بدون مرز و اتوماتیک انجام دهید. هر زمان که می توانید اقدامات و محدودیت های اضافی را کاهش دهید، همچنین ریسک ها را کاهش دهید.

دسترسی به انعطاف پذیری را آسان و متحد کنید.

مهم است که کارکنان را برای دسترسی و استفاده از تمام برنامه ها، فایل ها و سایر ابزارهای مورد نیاز برای کار آسان تر کنید. در حایکه بسیاری از شرکت ها سطحی از انعطاف پذیری را ایجاد میکنند، آنها همچنین یک تجربه ی مجزا را برای چگونگی دسترسی به برنامه در اختیار آنها میگذارند.آنها افراد خود را به سایت های مختلف واد میکنند. از هویت ها و کلمه های عبور متفاوت استفاده میکنند. نتیجه آن، از بین رفتن بهره وری، وقفه های امنیتی و تماس با IT help desk می باشد. ما به این مشکلات ابر پراکنده میگوییم.

با استفاده از خدمات مبتنی بر ابر از خدمات پیشرفته تجزیه و تحلیل استفاده کنید

موثرترین خدمات مبتنی بر ابر شامل دسترسی به تحلیل های پیشرفته می شود که می تواند بینش های قدرتمند جدیدی را در اختیار کارکنان برنامه ها قرار دهد در این مورد که کارمندان از چه برنامه هایی استفاده میکنند ، به چه داده هایی دسترسی پیدا می کنند، به چه مشکلی برخورد می کنند، و چطور همه چیز را حتی بهترکنند. و اینها فقط برای شروعند. همانطور ه مردم از ابزار بیشتر برای دسترسی به برنامه هایشان از مکان های بیشتر استقاده میکنند، شغل شما هم میتواند بینش بیشتری درباره آنچه کارمندان برای ارائه به مشتریان و ایجاد محصول جدید احتیاج دارند، کسب کند. تیم امنیتی شما برای نظارت و پیش بینی خطرات و آسیب پذیری های احتمالی برای محافظت از کسب و کار شما تواناتر خواهد بود.

برای رقابت داشتن، کسب و کار نیاز به درک انعطاف پذیری نیروی کار دارد که به طور فزاینده ای نیاز به برنامه ها و خدمات مبتنی بر ابر دارد. سه استراتژی مهم برای پذیرش انعطاف پذیری عبارتند از: ایجاد امنیت سایبری یک اولویت، دسترسی آسان به انعطاف پذیری و یکپارچه سازی، استفاده از تجزیه و تحلیل پیشرفته به عنوان بخشی از برنامه های ابر و خدمات خود برای بهبود کارایی همه چیز.

درباره‌ی admin

پست‌های مرتبط

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *